loading

Serdecznie zapraszamy Państwa na Dni biznesu w Opel Nexteam odbywające się już od 20.01 do 01.02.2019.

W te dni skorzystacie Państwo z :

  • Korzystnej oferty leasingowej od 102,6%*
  • Rabatów juz do 44 000 ZŁ**
  • NAJWYŻSZEJ jakości obsługi

Opel Nexteam to rodzinna firma i rozumie jak ważne są długofalowe relacje, dlatego zapewniamy Państwa, że rozpoczynając biznesową współpracę i zakupując samochody dostawcze w Nexteam, otrzymacie najwyższą jakość obsługi, jak i naprawdę atrakcyjną ofertę.

Dni biznesu to nie tylko hasło marketingowe, ale i nasza obietnica dokładnej analizy potrzeb trasnportowych Państwa firmy oraz profesjonalny dobór niemieckich narzędzi jakimi są na codzień samochody dostawcze marki Opel.

Serdecznie zapraszamy do pozostawienia do siebie kontaktu w celu umówienia wizyty / jazdy demonstracyjnej.

Dni biznesu

Movano od ręki Vivaro od ręki Combo od ręki

Z przyjemnością także przyjedziemy do Państwa aby jazdę demo odbyć.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą samochodów dostawczych od ręki.

*Oferta „Leasing od 102,6%” dotyczy modeli z roku produkcji 2020. Liczba samochodów ograniczona. Przyznanie finansowania jest uz/ależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Propozycja dotyczy wybranych modeli w leasingu na określonych warunkach. Szczegóły dostępne u Dealerów marki Opel. Niniejsz propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. **Centalna promocja Opel Poland Sp. z o.o. dostępna na stronie https://www.opel.pl

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry