loading

Szanowni Państwo,

W roku 2017 nasza firma Nexteam Sp. z o.o. obchodziła 20 lecie swojego istnienia.  Piknik przez nas zorganizowany przyciągnął wiele rodzin i fanów modeli spod znaku błyskawicy.   Było nam bardzo miło Państwa gościć. Chcieliśmy tym samym pokazać jak mocno nam zależy na uczestnictwie w lokalnym życiu na Białołęce. Nasz Salon zawsze jest dla Państwa otwarty a dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do klienta i ogromnej troskliwości jesteśmy już na rynku 25 lat 


HARMONOGRAM 20-LECIA – atrakcje jakie zorganizowaliśmy w 2017 roku:

  • 12 KONKURSÓW NA FANPAGE’U NEXTEAM – Na początku każdego miesiąca na naszym profilu na Facebooku będzie ukazywać się pytanie związane z historią firmy Nexteam lub marki Opel. Osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnych odpowiedzi nagrodzone były zestawami pokrowców na koła z gamy oryginalnych akcesoriów firmy Opel.
  • RABAT 50% DLA OPLI 20 LETNICH I STARSZYCH – Posiadacze Opla z rocznika 1997 lub starszego mogli skorzystać z rabatu 50% na robociznę oraz 30% rabatu na oryginalne części!
  • PLENEROWA IMPREZA Z OKAZJI 20 LAT ISTNIETNIA NEXTEAM – 20 maja 2017 r. Odbyła się urodzinowa impreza otwarta dla wszystkich. Event odbył  się na terenie naszej firmy przy ul. Modlińskiej 57A w Warszawie. Podczas imprezy było  wiele atrakcji dla dzieci, prezentacja nowych oraz modyfikowanych Opli, świetną muzykę, food trucki oraz niepowtarzalną atmosferę w gronie miłośników marki Opel oraz dotychczasowych Klientów i pracowników firmy NEXTEAM.
  • SPECJALNA ATRAKCJA URODZINOWA – OPEL NA BOGATO – wyjątkowa nagrodę otrzymały osoby które  zamówiły najdroższą: Corsę, Astrę lub Insignię. 
  • HI-FIVE – z okazji 20 lecia firmy NEXTEAM był uruchomiony program 5 letniego wsparcia wszystkich sprzedanych aut w naszym salonie
  • UNIKATOWE GADŻETY – z okazji 20 lecia firmy były  rozdawane  wyjątkowe gadżety dla naszych klientów: między innymi parasolki oraz koszulki do biegania.
Koszulki 20 lecieKoszulki 20 lecie


DZIĘKUJEMY za bycie z nami Opel Nexteam - Twój Team Opla

 
Film z eventu:

 

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry