loading

Ubezpieczenia

OFERTA UBEZPIECZEŃ - NEXTEAM CHINIEWICZ SP.J.

UWAGA !!!
DZIEŃ REJESTRACJI POJAZDU JEST OSTATNIM DNIEM NA ZAWARCIE UBEZPIECZENIA
 

Posiadaczom samochodów Opel/Chevrolet jak również innych marek proponujemy ubezpieczenia pakietowe (OC/AC/NW/ASS/ZK) przygotowane przez firmę Opel Poland Sp. z o.o. w takich towarzystwach ubezpieczeniowych jak: PZU, ALLIANZ, HESTIA, WARTA, UNIQA.

Wybierając naszą ofertę będziecie Państwo mogli: 

  • skorzystać z niskich stawek i specjalnych warunków ubezpieczenia, wynegocjowanych w towarzystwach ubezpieczeniowych dla klientów sieci sprzedaży General Motors
  • mieć pewność, że w przypadku likiwdacji szkody w naszej stacji zostanie ona przeprowadzona szybko i sprawnie, a przy okazji będziecie Państwo mogli liczyć na niezbędną pomoc i najwyższy standard obsługi
  • naprawić samochód w systemie bezgotówkowym
  • wznowić ubezpieczenie szybko i sprawnie

Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o dodatkowe ryzyka ze zwyżką składki przewidzianą w poszczegółnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy ubezpieczenie kosztów naprawy pojazdów samochodowych, tzw. GWARANCJA SERWISOWA OPEL (GSO)

Należy pamiętać, że jakość, zakres i cena polisy zależy od kilku czynników:

  • od daty urodzenia właściciela pojazdu (ew. współwłaściciela)
  • miejsca zameldowania
  • daty wydania prawa jazdy właściciela pojazdu (ew. współwłaściciela)
  • szkodowości pojazdu
  • ilości posiadanych zniżek w ubezpieczeniu OC i AC

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ubezpieczeń: tel. 22/ 519-40-49 

* Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami w sprawie ogólnych warunków obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (Ustawa z dnia 22.05.2003 o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - DZ. U. nr 03.124.1152 z dnia 16.07.2003 roku) na ubezpieczającym z chwilą zmiany zakładu ubezpieczeń ciąży obowiązek powiadomienia dotychczasowego ubezpieczyciela o wypowiedzeniu umowy ubezpieczenia OC nie później niż na jeden dzień przed upływem okresu na jaki umowa została zawarta. Druk wypowiedzenia, jak również wniosek o przesłanie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia - prosimy przesyłać na adres danego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Do góry